دانلود آیکون های جذاب با معرفی 5 وب سایت برتر در این زمینه!

download icons
  • پیش گفتار این مقاله
  • ایمان کمالی در 1399/07/23

در طراحی رابط کابری ( UI ) اپلیکیشن و یا وب سایت، چه در نرم افزار های طراحی مانند Adobe XD و چه در پیاده سازی آن برای محصول نهایی، آیکون ها جز جدایی ناپذیر تمامی طرح ها هستند! در این مقاله می پردازیم به معرفی بهترین وب سایت های دانلود آیکون ( Icon )

download icons

در طراحی رابط کابری ( UI ) اپلیکیشن و یا وب سایت، چه در نرم افزار های طراحی مانند Adobe XD و چه در پیاده سازی آن برای محصول نهایی، آیکون ها جز جدایی ناپذیر تمامی طرح ها هستند!

در این مقاله می پردازیم به معرفی بهترین وب سایت های دانلود آیکون ( Icon ) به صورت رایگان و غیر رایگان که می توانید به راحتی در طرح های خود مورد استفاده قرار دهید.

1 – Flat Icon

دانلود آیکون Flat icon
Flat icon

یکی از قوی ترین وب سایت های فعال در زمینه آیکون که هر زمان به آن رجوع می کنیم پکیج های جدیدی دارد!

افراد بسیار زیادی هر روز برای دانلود انواع icon ها به این سایت مراجعه می کنند، علاوه بر امکان دانلود آیکون این امکان نیز وجود دارد تا پکیج های خودتان را در آن قرار دهید.

می توانید آیکون ها را در فرمت های مختلف مانند SVG و PNG به دلخواه دانلود کنید؛ با کلیک بر روی یک آیکون پنجره ای ظاهر می شود که امکان انتخاب فرمت فایل در آن وجود دارد.

یکی از امکانات دیگر این پلتفرم دانلود آیکون، ویرایش آنلاین رنگ بندی آیکون هاست که برای این کار باید ابتدا در آن ثبت نام کرده و وارد شوید.

پکیج های متنوع رایگان و غیر رایگان این وب سایت در اختیار کاربران قرار دارد، برای اکانت های غیر رایگان به صورت ماهیانه امکان دانلود بی نهایت وجود دارد.

برای دانلود آیکون می توانید به وبسایت فلت آیکون مراجعه کنید.

2 – Iconfinder

icon Finder
Icon Finder

این وب سایت نیز به خوبی فلت آیکون است و تا به امروز ده ها هزار آیکون رایگان را برای دانلود در اختیار کاربران قرار داده است.

به راحتی می توانید از تمامی آیکون های این وب سایت به صورت رایگان برای پروژه های تجاری خود استفاده کنید؛ با دریافت نسخه غیر رایگان می توانید به یک منبع بسیار بزرگ شامل میلیون ها آیکون دسترسی داشته باشید!

آدرس وب سایت IconFinder را از این لینک داشته باشید!

3 – Icons8

دانلود آیکون icon8
Iocn8

این وب سایت که از دیرباز در زمینه آیکون فعالیت دارد به داشتن پکیج های متنوع مشهور است.

تنوع آیکون ها و پکیج های آیکون در این وب سایت بسیار زیاد است و معمولا می توان متناسب با سلیقه یا طرح موارد مورد نیاز را درآن یافت!

امکان بسیار عالی این سایت برای شخصی سازی آیکون ها به شکلی است که می توانید به راحتی رنگ بندی، لایه ها، پس زمینه و فاصله اجزای آیکون را تغییر دهید!

همچنین امکان افزودن متن بر روی آیکون ها فراهم است.

4 – freepik

دانلود آیکون Freepik
Freepik

این وبسایت بیشتر در زمینه تصاویر فعالیت می کند اما پکیج های آیکون در آن نیز بسیار کامل و متنوع هستند.

Freepik به شکلی است که هر کسی می تواند در آن تصاویر خودش را برای دانلود قرار دهد!

اگر به دنبال طرح های جالب و عجیب و غریب می گردید این وب سایت گزینه بسیار مناسبی است.

جستجو در Freepik نیز بسیار دقیق است و نتایج هر جستجو درکنار چیزی که به دنبال آن می گردیم شامل مواردی است که ممکن است به کارمان بیاید.

می توانید همین حالا وب سایت freepik را امتحان کنید!

5 – Iconshock

دانلود آیکون
Iocnshock

این وب سایت دانلود آیکون با داشتن بیش از 2 میلیون آیکون اورجینال و حرفه ای جز بهترین ها قرار دارد.

با ورود به صفحه اصلی این وب سایت دسته بندی آیکون ها را مشاهده خواهید کرد، هر سری آیکون شامل تعدادی زیر مجموعه است و در آن icon ها برای دانلود در دسترس هستنند.

در هنگام انتخاب هر آیکون می توانید اندازه، رنگ و فرمت آن را انتخاب کرده و سپس اقدام به دانلود کنید.

نسخه غیر رایگان در این وب سایت برای دسترسی به تمامی آیکون ها و امکانات است و در نسخه رایگان بسیاری از این موارد وجود ندارد.

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید!

اگر پرسشی دارید می توانید از بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.